הגעתי לעינת בהמלצה של חבר קרוב, אחרי תקופה ארוכה של חיפושים בתחום של לוגיסטיקה ושרשרשת אספקה . עינת התגלתה כאשת מקצוע מעולה, בעלת יכולת לאתר במהרה את שורש הבעיה בחיפוש העבודה, הן מבחינת כלי חיפוש, ראיון עבודה, שפת גוף ואופן ניסוח קו"ח. עינת עזרה לי, בצורה משמעותית, להתמקד

בתהליך ולקצר אותו וליצור קו"ח מדויקים וממוקדים. עינת היא בעלת גישה מקצועית מעולה, אך היחס האישי והאכפתי לא נעדר מהתהליך. לכל אורך תקופת החיפושים היא ליוותה אותי באופן אישי ומקצועי, עזרה לי להתכונן לראיונות בצורה אופטימאלית, תוך מתן כלים לניתוח בעיות ושיפור, נתנה לי עצות מועילות כיצד ללמוד את החברה בה אני מתראיין ולהבין את משמעות הראיון.

הערך המוסף של עינת הוא בעזרה גם בטיפול בתהליכים תקועים, עזרה גדולה בתהליך המו"מ על חוזה העבודה וכן בעצות מועילות לתחילת העבודה במקום החדש. נהיר לי כי לעינת יש השפעה מכרעת בקיצור תהליך החיפוש שלי וכן בהשגת המטרה הנכספת.

אני ממליץ בחום על עינת בפאן המקצועי ובליווי האישי, בדרך הארוכה והקשה בו כרוך החיפוש. אני סמוך ובטוח כי אם הייתי מקדים להגיע אליה , תהליך החיפוש היה מתקצר באופן משמעותי, תוך השגת תוצאות אופטימאליות .

בברכה

יואב