לעינת,

למען האמת איני יודע מאין להתחיל, על מה להודות לך תחילה. נכון שמועמד מתקבל לעבודה או לתפקיד שבו הוא חושק על פי יכולותיו כאשר הוא במבחן מול מועמדים אחרים, אך ללא צל של ספק העזרה שקיבלתי ממך, ההכוונה, הייעוץ, התמיכה, הליווי הצמוד, הניסיון הרב שאת מביאה איתך לא רק שעזרו אלא השפיעו בצורה ניכרת על קבלת התפקיד שאליו ייחלתי זה זמן רב ולא זו אלא אף בחברה בינלאומית מהמובילות בתחומה.

אני מחלק את תקופת חיפוש העבודה לשתיים, זו שלפני עינת דורנפלד וזו שלאחריה, פשוטו כמשמעו. כאחד שצבר מעל 10 שנות ניסיון בעולם ההייטק בחברה בינלאומית, כאחד שחשב לעצמו שהוא מכיר את המערכת,  לא חשבתי לעצמי ולו לרגע אחד כי תהליך חיפוש העבודה יעלה חרס בידי. בצר לי ביקשתי עצות ממגוון של אנשים ומחברים מהתחום.

ניסו לעזור לי, לייעץ לי, שינו לי לא אחת את קורות החיים- החל מחברות ההשמה עצמן וכלה בחברים של חברים שהתמחו במשאבי אנוש, אך מאומה, לא התקדמות, ולא שיפור.

במקרה שמעתי עלייך- חבר, שגם הוא השיג את התפקיד שחלם ושאף אליו רק לאחר עזרתך, הפנה אותי אלייך. חשבתי לעצמי שאין לי מה להפסיד, רק להשקיט את מצפוני, "מה כבר יכול לקרות…?".  לא פיתחתי ציפיות לאור העבר. אבל השינוי היה כל כך חד, כל כך מהותי שאי אפשר לתארו במילים. לאחר עזרתך בשינוי קורות החיים פתאום מגיעות הצעות. לאחר עזרתך בהכנה לראיון חלה התקדמות מהותית בראיונות. העצות שנתת לי במהלך הראיונות רק שיפרו ומיקדו את היכולת שלי להעביר לחברות שבהן התראיינתי מי אני ומה הן יכולותיי. פשוט הרגשתי שיש לי מישהו שאיכפת לו ממני, שמבין אותי, שהוא מכוון מטרה לא פחות ממני אם לא יותר. הבנתי שאני לא מחפש לבד אלא יד טובה תומכת, דוחפת, מכוונת ומקצועית ביותר בעלת הבנה מעמיקה בעניין עוזרת לי על כל צעד ושעל.

הדבקות שלך במטרה, היחס האישי, הליטוף, התמיכה, ההבנה, כל כך הרבה כישרון ויכולת, כל כך הרבה מקצועיות, כל כך הרבה ניסיון, כל כך הרבה אנושיות, מה אומר ומה אדבר הפסימיות הפכה לאופטימיות. והתוצאה לא איחרה לבוא!

עינת, רציתי לומר לך: תודה!

אבישי